Ayşe Kesir hanımefendinin başkanlığını yaptığı komisyonda aile, boşanma, velayet. Nafaka gibi konular görüşülmüş ve birçok olaylara tanık olmuş  kişilerle görüşülerek emek harcanarak bir orta yol bulunulmaya çalışılmıştır.

Ama ne yazık ki daha rapor tam hazırlanma aşamasında iken Feminist kadın dernekleri ayaklanmaya başlamıştır. O kadın derneklerinin tek amacı vardır. Aile içi huzursuzluk olsun kadınlar zulüm yapsın ama mağdurmuş gibi görülsün ki Feminist kadın derneklerine iş çıksın kasaları parayla dolsun.

Umrundamı  onların kaç çocuk babasız kalmış, umrundamı onların eşinden ayrılmış kadın fuhuş ortamlarına sürüklenmiş, umrundamı onların çocuklar babalarına düşman edilmiş babasıyla tamamen bağları kopmuş babadan ayrılmış çocuk bataklıklara düşmüş, esrarcı, hapçı, gaspçı olmuş. Umrundamı onların çocuklar annesinin sevgilisi tarafından öldürülmüş işkence çekmiş tecavüze uğramış, onların tek derdi var özgürce yaşamak Türkiye’deki aile yapısını bitirmek. Zaten bu babaların ve çocukların çektiği bu durumlar bunların yüzünden değimli.
Bu ülkede Tek Amaçları Ülkede, Kutsal Aile Hayatını Bitirmek, insanımızı İnançsızlaştırmak, Sürekli Zinayı Meşrulaştırmak , Ülkemizi ve Millet olma Bilincimizi Yok Etmek olan Feminist, Ateist Kadın Terör Örgütleri (Sözde Dernek) Tarafından Organize Edilerek ,Bu Ülkede Bu Terör Örgütlerinin ve onların etkisiyle çıkarılan, Yanlış Yasalar yüzünden daha kaç aile yok olacak. Ülkemizde Bütün Hedef Türk Milletini Yok Etmek , yuva ve evlat katliamı yapmak

Hak, Adalet , Yargı Mağduriyeti ve İnsan Hakları ihlalleri Alenen Yaşanmaktadır!

Bugün gelinen noktada Ülkemizde kadınımız kullanılmış suistimal edilmiştir! Maalesef Kadın Terör Örgütleri zirve yapmış,Sözde Dernekleri tarafından şiddet ve mağdur edebiyatıyla birbirini seven insanlar birbirine “Beyan Esaslı” kabullerle bilinçli olarak düşman edilmiş, “pire, deve” yapılmıştır, Baskılarla çıkartılan Kanunlar ve Yanlış Yasalar Eliyle Aile ve Yuva Katliamı Yapılmaktadır!! Son 8 yılda 2 Milyon Yuva Yıktı Bu Terör Örgütleri. Ama kasaları parayla dolmuştur

Devletin, Milletin, Kutsal Aile Hayatın Geleceğin ve Manevi Kutsalların, Kültürün Elinden Gidiyor.

Basın mensubu arkadaşlarımdan da çok ricada bulunuyorum sizlerinde evlatları var, sizin başınıza gelmeyebilir belki ama evlatlarınızın başına gelebilir empati kurarak düşünün bu feministlere  çanak tutmayalım.

Yıldıray Sert

http://www.egemuhalif.com/kose-yazisi/36/feministlerin-tek-amaci-kutsal-aile-hayatini-bitirmek.html

 

Tags: ,