Vicdanınız Rahat Mı?

Acılı babanın yürek yakan dramı… Boşandığı eşi çocuklarını göstermedi, evladını cenazesinde gördü!

 

2011 yılında evlenip yalnızca üç ay evli kalan Kenan Karaman, eşinin çocuklarını kaçırması sebebi ile evladını hiç tanıyamadı. Baba Kenan Karaman, altı aylıkken vefat eden oğlunu ilk kez defnederken öpüp kokladı. Acılı baba, evliliği sebebiyle yaşadığı dramı anlattı.

İzmir’de yaşayan Kenan Karaman, 2011 yılında üç ay süren bir evlilik yaptı. Eşi onu terkettikten altı ay sonra doğum yaptı. Çiftin bir erkek çocukları olmuştu. Ancak annesi onu boşandığı Kenan Karaman’a göstermedi. Evladıyla yaşarken buluşamayan baba, oğlu henüz altı aylıkken onun ölüm haberini aldı. Baba Karaman, evladıyla ilk kez onun cansız bedenine dokunarak tanıştı.

Kenan Karaman, yaşadığı acı dolu evlilik hikayesini şu sözlerle anlattı:

2011 yılında evlendim. Üç ay evli kaldıktan sonra eşim evi terk etti. Ailesinin yanından arayıp evi kendi oturdukları muhite taşımamı istediler. Bunu kabul etmeyince de boşanma davası açtı. 2012 yılında çocuğumuz dünyaya geldi. Eşim evi terk ederken ona hamileydi. Aynı yıl boşanmamızda resmen gerçekleşti. Eşim doğum yaptıktan sonra çocuğumu bana göstermediler. Israrcı davranarak evlerine gittim. Şikayetçi olduğu için altı ay uzaklaştırma aldım. Evladımı görebilmek için mahkemeye başvurarak ara karar çıkarttım. İcra yoluna başvurdum ama bunda da netice elde edemedim. Çocuğum henüz yeni doğmuştu. Yeni doğan bir çocuk her zaman anneye muhtaçtır. Tek amacım evladımı görebilmek ve babası olarak onunla ilişki kurabilmekti. Zaten annesinden ayırmak gibi bir niyetim yoktu.

Altı aylık oğlumla öldüğü gün tanıştım

Bir gün sabah gece vardiyamı tamamlamış, eve dönmüştüm. Telefonum çaldı. Mezarlıklar müdürlüğünden aradıklarını söylediler. Çocuğumun vefat ettiğini ve istersem onun defni esnasında görebileceğimi söylediler. Hiç görmediğim ve dokunamadığım evladımın cansız bedeni ile tanıştım. Mezarını ellerinle kazdım. Altı aylık oğlumla öldüğü gün tanıştım.

 

kaynak : https://m.yeniakit.com.tr/haber/acili-babanin-yurek-yakan-drami-bosandigi-esi-cocuklarini-gostermedi-evladini-cenazesinde-gordu-566580.html?fbclid=IwAR3Wk2Jf0OjJhL_VSTvRR25Jp5l5chS2cS8inQ9AtMmfe2MxP2FfNqziWyg

 

Tags: , ,